תחושת הקלה גדולה עוטפת אותי עכשיו ועולה השאלה – "איך לא עשיתי את זה עד היום"

מעיןשרון ודורון היקרים,

 

ברצוני להביע תודה עמוקה על התהליך המדהים והחסר תקדים שעברתי איתכם, אמנם זה היה איתכם וירטואלי אך לאורך כל התהליך היתה לי תחושה שאתם שם איתי באופן מלא.

זה עתה סיימתי עוד מסע קטן לפיתרון קונפליקט, שכמו הרבה פעמים היה נראה חסר פיתרון וחסר סיכוי, בעזרת שבעת השלבים עברתי דרך מעניינת מלאת גילויים חדשים ותובנות, דרך ששברה לי הרבה מוסכמות והנחות יסוד שגדלתי עליהן, דרך שהובילה אותי צעד צעד בביטחון אל פיתרון הקונפליקט.

תחושת הקלה גדולה עוטפת אותי עכשיו ועולה השאלה – "איך לא עשיתי את זה עד היום", כמה שעות וימים בזבזתי בחיי על מציאת פיתרון ופתירת קונפליקטים תוך כדי הסתבכות בפלונטר מחשבתי מוכר וידוע מראש ולרוב היה נראה שכל פיתרון חייב לבוא עם ויתור, והנה דרך שבעת השלבים שאתם מציעים הופתעתי לגלות כי זה לא חייב להיות כך ושמחתי לדעת כי מעכשיו אין צורך לבזבז זמן יקר ו"לחפור" סחור סחור, זמן שלעיתים בא על חשבון האפקטיביות שלנו כאשר אנו צריכים להיות ממוקדים ומרוכזים במשהו אחר.

כמה כיף לגלות שניתן למצוא פתרון יצירתי תוך כדי נאמנות לעצמי לאורך כל התהליך.

 

כפי שציינתי עשיתי את התהליך מספר פעמים, הן בקונפליקטים שנראים גדולים והרי גורל והן בקונפליקטים יום יומיים, מפעם לפעם התהליך הופך להיות יותר זורם וכבר חצי אוטומטי. אין לי ספק שאמשיך להשתמש בכלי זה ועם השימוש החוזר בו הוא יהפוך כבר לדרך מחיי המיושמת בצורה מהירה, יעילה ונכונה תוך כדי השגרה וניהול החיים.


בתודה גדולה ובציפייה להמשך –

מעין א., ינואר 2012